31 grudnia


30 grudnia

Małe podsumowanie...

Małe podsumowanie...
... czyli projekty DIY oraz metamorfozy, które pojawiły się na blogu w 2015 roku i najbardziej przypadły Wam do gustu. Zapraszam :)


23 grudnia

Życzenia i jeszcze trochę świątecznych kadrów :)

Życzenia i jeszcze trochę świątecznych kadrów :)
Nie było mnie tu od ponad tygodnia, chociaż pomysły na kolejne DIY były, ale niestety nie udało mi się ich zrealizować ( może za rok się uda, jeśli nie wywietrzeją mi z głowy :) Przyczyniła się do tego w znacznym stopniu choroba, która dopadła nas w połowie grudnia oraz inne zobowiązania. Natomiast, zdecydowanie więcej było mnie w tym miesiącu na Instagramie. Z początkiem miesiąca zgłosiłam swój udział w Fotograficznym Kalendarzu u Kameralnej. Musze przyznać, że tutaj również trochę poległam i opuściłam kulka dni wyzwania. Czas tak szybko biegnie, jutro już Wigilia a za chwilę kolejny rok za nami. W związku z tym chciałam Wam serdecznie podziękować, że cały ten czas, który byliście ze mną, za to, że zaglądacie, za wszystkie komentarze i ciepłe słowa pod moim adresem :) 
                                  Wszystkim Wam życzę;

ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT 
SPĘDZONYCH W GRONIE RODZINY
 Z UŚMIECHEM NA TWARZY :)

Poniżej trochę zdjęć z całego grudnia. Jak widzicie skrzaty zadomowiły się na dobre, w domu unosi się zapach goździków i pomarańczy, w tle gra cichutko radio, a na gazie bulgota już powoli wigilijny barszczyk :)


Zostawiam Was z tymi świątecznymi kadrami i lecę jeszcze ogarnąć co poniektóre kąty :)

Do napisania :)
12 grudnia

Trochę świątecznych kadrów z mojej kuchni.

Trochę świątecznych kadrów z mojej kuchni.
Wczoraj w końcu zniosłam ze strychu dwa pudła z ozdobami świątecznymi i zrobiłam mały przegląd. To co nie nadawało się do użytku od razu trafiło do kosza, a część - głównie ozdób w kolorze czerwonym wylądowało w kuchni. 


08 grudnia

Stroik na Święta #1

Stroik na Święta #1
Wersja do pokoju dziennego. W planach mam jeszcze zrobić jakiś na stół do kuchni. 


04 grudnia

Szybkie świąteczne DIY.

Szybkie świąteczne DIY.
Dzisiaj mam propozycję przygotowania własnoręcznych świątecznych ozdób dla osób, które wyobrażają sobie Święta bez koloru czerwonego i wolą bardziej stonowane, surowe dekoracje. 01 grudnia

Kalendarz adwentowy po raz drugi.

Kalendarz adwentowy po raz drugi.
Prawdopodobnie nie będę dzisiaj oryginalna zamieszczając tego posta, tym bardziej, że nie więcej jak tydzień temu tematyka była podobna. Pokazywałam Wam mój pierwszy kalendarz adwentowy z kawałku szarego filcu. Jednak im dłużej patrzyłam na swój mały kalendarz, który mógł pomieścić zaledwie jednego cukierka coraz bardziej kusił mnie pomysł stworzenia większego :) 


Copyright © 2016 Manufaktura Pomysłów , Blogger