25 stycznia

Pampuchy czyli kluski na parze.

Pampuchy czyli kluski na parze.
Mamy karnawał, co prawda jakoś tak krócej w tym roku, ale do Tłustego Czwartku zostało jeszcze kilka dni i możemy objadać się bezkarnie pączkami i chrustem. Jeśli chodzi o to drugie, zawsze zjadam ze smakiem. Nawet w ten weekend usmażyliśmy ładny stosik faworków, po którym dzisiaj nie ma już śladu. 


22 stycznia

Metamorfoza łazienki.

Metamorfoza łazienki.
Witajcie po dłuższej przerwie :) nie było mnie tutaj trochę, ale bynajmniej nie zapadłam w zimowy sen. Po prostu potrzeba było trochę czasu i pracy, żeby dzisiejszy post w ogóle powstał, stąd ten zastój.

łazienka,metamorfoza, metamorfoza łazienki, wnętrza, at home, w łazience, before/afer

Jak już się pewnie domyślacie dzisiaj uchylę drzwi łazienki, w której stopniowo od początku stycznia zaszło trochę zmian. Mam nadzieję, że ocenicie je na plus :)

08 stycznia

W zimowym klimacie...

W zimowym klimacie...
... chociaż zimy za oknem nie widać :) Co prawda przez kilka dni było mroźno, ale śniegu jak nie było tak nie ma. Czekamy na niego dalej i umilamy sobie wieczory relaksując się przy kominku. Dokładnie BIO KOMINKU, który udało mi się wygrać, jeszcze w zeszłym roku, w konkursie zorganizowanym przez portal urządzamy.pl. oraz firmę kratki.pl. Nagroda dotarła do mnie jeszcze przed Świętami, więc dostałam wspaniały prezent pod choinkę. Kominek był moim marzeniem, niestety na niewielkim metrażu nie miałam szans na montaż takiego tradycyjnego, więc ten przenośny okazał się idealną alternatywą :)


Copyright © 2016 Manufaktura Pomysłów , Blogger