24 marca

Trójkąty.

Dzisiaj na początek, trochę inspiracji zaczerpniętych z internetu z motywem trójkąta w roli głównej.
Już od pewnego czasu trójkąty pojawiają się w aranżacji wnętrz, szczególnie do gustu przypadły mi plakaty oraz obrazki z trójkącików, które ładnie wpasowują się w otocznie i tworzą prostą a zarazem efektowna dekorację.


A to już grafika, którą udało mi się zrobić samodzielnie z ozdobnych papierów do pakowania, pociętych w trójkąty, które zostały przyklejone na żółte tło bez jakiegoś większego planu.

Na razie jest oprawiona w czarną ramkę, ale zastanawiam się czy nie lepiej wyglądałaby w bieli lub żółtej, jak myślicie?

Postanowiłam wprowadzić trochę koloru żółtego do domku, więc literka A, która wcześniej była pomalowana na biało zyskała cytrynowy odcień.W ręce wpadły mi białe kamyki przywiezione znad morza, które również spontanicznie zostały pokryte farbą i pomalowane markerem we wzorki.
Kolaż z materiału w końcu doczekał się swojego miejsca na ścianie przy wejściu do kuchni, gdzie wisi w towarzystwie uśmiechniętego zegarka.W ostatnim czasie uzbierało mi się troszkę materiałów w kolorze różowym, była to przeważnie czysta bawełna, wiec postanowiłam ją wykorzystać do uszycia poszewek na małe podusie.
Ich akurat lubię mieć w zapasie, ponieważ u nas w domu każdy zasypia mając pod głową oprócz dużej poduszki tzw. małego jasia.

Jak widzicie stokrotka kupiona ostatnio pięknie kwitnie i wdzięcznie pozuje do zdjęć.
W domu zrobiło się słonecznie i wiosennie.

Wam również życzę dużo słonka w nadchodzącym tygodniu,
pozdrawiam,

Kamila1 komentarz:

  1. Śliczne stokrotki :) Grafika bardzo pomysłowa i bardzo energetyczna :)) Serdecznie pozdrawiam :)
    Magda

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i Twój komentarz :-)

Copyright © 2016 Manufaktura Pomysłów , Blogger